Skip to content

Kdo jsem doopravdy?

 

vystup-blanka

Jsem člověk, který si dělá barevnou přítomnost. Když se rozhodnu, překročím práh své komfortní zóny a začnu dělat cokoli nového a neznámého. Třeba freediving nebo kurz mediace. Sama sobě jsem se stala koučem. Jsem v úspěšně firmě postavené na důvěře a komunikaci. Stále se učím dívat do lidské tváře a duše se zvědavostí i pochopením. Životní zážitky a zkušenosti měly svůj hlubší smysl. I proto mne dovedly až tam, kde jsem nyní. Každou radost i starost a stejně tak bolest a nejistotu, jsem musela proměnit v proces přijetí a pochopení. Na tom jsem musela pracovat stejně usilovně jako na své kariéře. Ne vždy se věci v životě dějí tak, jak chcete. Dá se to ale změnit, spravit, chcete-li uzdravit. Jsem o tom přesvědčená.

Zdá se, jakoby principem dnešní doby byl konflikt a boj o místo na slunci. Je tohle ale skutečným smyslem našeho života? Až příliš často se spoléháme na to, že se stane zázrak, že přijde někdo, kdo nás dovede k vytouženému štěstí. Ten jediný, kdo to může udělat jsme my. To není naučená fráze, ale osobní poznání, které se vám budu snažit předat na našich kurzech.

Vaše Blanka

K čemu je metoda?

Stručně řečeno, k čemu budete potřebovat a chtít, k tomu lze metodu použít. Je tu pro vás. Hledáte zlepšení ať už svého fyzického nebo psychického stavu? Metoda se může stát skvělým pomocníkem.

blanka-whm

Ráda stanu průvodcem Vašeho poznání.

© BlankaHaskova.cz 2022 | Designed by Patron Production